KAMPANIA MUMOMEGA

Claim kampanii

Wspólnie z klientem wypracowaliśmy claim „to co niezbędne”, na którym oparliśmy całą strategię komunikacyjną. MUMOMEGA to produkt zawierający najwyższej jakości kwasy omega bez zbędnych dodatków. Stąd właśnie komunikację oparliśmy o pomysł, który podpowiada, że wszystko można dostarczyć organizmowi wraz ze zrównoważoną dietą, więc dodajemy tylko to, co w czasie ciąży i laktacji jest rzeczywiście niezbędne.

Strona internetowa i aplikacje

Główna platforma komunikacji, nowoczesny design, duże zdjęcia. Zgodnie ze strategią komunikacyjną zawiera ponad 60 artykułów – niezbędników z poradami przydatnymi dla kobiet w ciąży i młodych mam. Teksty są oryginalne, powstały wewnątrz agencji. Ponadto zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy dwie aplikacje – personalizowaną kartę ciąży oraz kalkulator żywieniowy.

Konkurs

Adresowany do kobiet w ciąży i młodych matek. Wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie, aby wygrać jeden z trzech voucherów na sesję noworodkową lub rodzinną. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem.

Kampania AdWords

Przeprowadziliśmy kompleksową kampanię w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google. Zaprojektowaliśmy 12 linii kreatywnych banerów GDN.

Fanpage i kampania na Facebooku

Zbudowaliśmy fanpage i przeprowadziliśmy kampanię na Facebooku, której zadaniem było zachęcenie uczestniczek do wzięcia udziału w konkursie.

Materiały dla lekarzy

Zaprojektowaliśmy serię kartek 3D dla lekarzy ginekologów.